לוגו דורית סינגר

עליי ועל הצוות

איזה כיף להכיר!

קוראים לי דורית סינגר.
אני מנהלת פרויקטים בתחום בניית אתרים ושיווק. מעבר לניהול של הפרויקט המטורף הזה, אני גם עוסקת בקופירייטינג, אפיון אתרים וניתוח חווית משתמש.

העסק הזה זה העסק השני שלי (ואם אתם אנשי חינוך בואו לבקר ב”הוראה בהשראה”, שזה העסק הראשון שלי). פיתחתי בעסק הזה מודל שאומר שלמרות שבניית אתרים נהייתה מופע של אדם אחד, אני חושבת שהיא נעשית בצורה הטובה ביותר כשכל אחד עוסק בתחום המומחיות שלו. אני אוספת לצידי את הצוות המוכשר ביותר, ומעניקה ללקוחות שלי את החוויה של מקצועיות מאוד גדולה, לצד קשר אישי.

אני גם משחקת קפואירה, רוקדת סלסה ונהנית מרביצה על הערסל שבגינה.

הצוות המדהים שלי שבלעדיו שום דבר לא היה קורה:

מעצבת UI

שאחראית לבנות שפה עיצובית שקולעת למסרים, ואשכרה לעצב לכם אתר.

מתרגמת ועורכת לשונית

שלוקחת את הקופירייטינג והמיקרו-קופי שכתבנו באנגלית (עבור אתרים בינלאומיים), ועושה לו עריכה מדויקת וחדה.

בונה אתרים

שהופך את כל העיצוב לאתר של ממש וגורם לצורות ולצבעים להתעורר לחיים.

צלם

שיוצר סט צילומים שלם ותמונות ברמה שלא רואים בכל מקום, בהתבסס על אפיון השפה והערכים המדויקים שלכם.

מתכנת

שלוקח אתר טוב מאוד והופך אותו לאתר מדהים, שנטען לפני שמספיקים למצמץ ונראה מושלם בכל מסך שיש.

אני

מנהלת הפרויקט, אחראית על הסנכרון בין כולם. עושה קסמים עם מילים ומסרים, וקצת פדנטית כדי לתת לכם את האתר הכי טוב שיש.

לקריאה נוספת

הלהיט של השנים האחרונות בתחום בניית האתרים הוא One page site. וואן פייג' סייט הוא אתר אינטרנט שבנוי כולו מדף אחד, שניתן לגלול מטה, ויש לו קישורי אנקור (כלומר, קישורים שבלחיצה עליהם, הדף נגלל מטה ועוצר במקום הרצוי). המוני אתרים בנויים כך, אבל לא תמיד זה בא לטובתם. מתי כדאי לבנות אתר כך, מתי עדיף להישאר עם התבנית המסורתית ומתי אפשר לשלב?
גוגל ב-2020 הוא עדיין מנוע החיפוש הטוב ביותר שיש. כשאנחנו מפרסמים בפייסבוק, הפוסטים שלנו עולים לפיד של אנשים, אבל רוב האנשים לא זקוקים לשירות שלנו. לעומת זאת, כשאתם תקפצו למישהו בחיפוש בגוגל, זה בגלל שהוא חיפש שירות כזה. כך הסיכוי לעשות מכירה דרך גוגל הוא הרבה יותר גדול. אין לנו צורך להסביר למישהו למה הוא זקוק לשירות שלנו, הוא כבר יודע שהוא זקוק לו ולכן הוא חיפש אותו.
איך יודעים איזו פלטפורמה מתאימה, וויקס או וורדפרס? סקירה מעמיקה על היתרונות והחסרונות של וויקס ושל וורדפרס כדי לעזור לכם לקבל החלטה מושכלת.