לוגו דורית סינגר

להכיר מקרוב יותר

אהלן, נעים להכיר.

דורית סינגר. אני בונה אסטרטגיות שיווקיות למותגי איקומרס ועושה אפיון וקופירייטינג לאתרי איקומרס. הרבה מילים גדולות שבסוף אומרות שאני קצת פרפקציוניסטית, הרבה חוקרת, מאמינה שכל מותג מצליח מתחיל מלהבין באמת את הקהל שלו, ואני מתעלת את כל זה כדי לעזור לעסקים ולחברות להגדיל את אחוזי ההמרה שלהם ובסוף את הרווחים.

העסק הזה זה העסק השני שלי. למותג הראשון נכנסתי בלי הרבה ידע על עולם האיקומרס, אבל הייתה לי אינטואיציה נכונה והוא גדל והתפתח בצורה ממש מהירה. כמו כל יזמת קלאסית, הפכתי אותו למנגנון שרץ בלעדי והרגשי מוכנה לעבור להרפתקה הבאה. 

בשנה וחצי האחרונות חקרתי את השיווק של עולם האיקומרס לכל אורכו ורוחבו (ואני עדיין ממשיכה לעשות את זה). נכנסתי לעולם הזה בכובע של בונת אתרי איקומרס. כשהעבודה גדלה מצאתי צוות שיעשה את העבודה הזו ואני עשיתי את ניהולי הפרויקט. בחודשים האחרונים החלטתי להתמקד בפורטה הכי משמעותי שלי: מחקרי קהל יעד, ייעוץ שיווקי לאיקומרס, אפיון אתרי איקומרס וקופירייטינג.

האא כן, ובין לבין אני גם משחקת קפואירה, רוקדת סלסה ומפנטזת על טיול ארוך בדרום אמריקה.

הצוות שאני עובדת איתו ואני מעבירה את מספרי הטלפון שלהם בשמחה (רק תבקשו!)

מעצבת UI

שאחראית לבנות שפה עיצובית שקולעת למסרים, ואשכרה לעצב לכם אתר.

עורך לשוני

שלוקח את הקופירייטינג והמיקרו-קופי שכתבתי באנגלית (עבור אתרים בינלאומיים), ועושה לו עריכה מדויקת וחדה.

בונת אתרים

שהופכת את כל העיצוב לאתר של ממש וגורמת לצורות ולצבעים להתעורר לחיים.

צלם

שיוצר סט צילומים שלם ותמונות ברמה שלא רואים בכל מקום, בהתבסס על אפיון השפה והערכים המדויקים שלכם.

מתכנת

שלוקח אתר טוב מאוד והופך אותו לאתר מדהים, שנטען לפני שמספיקים למצמץ ונראה מושלם בכל מסך שיש.

אני

מנתחת קהלי יעד, בונה אסטרטגיות שיווקיות ועושה קסמים עם מילים ומסרים. קצת גם פדנטית כדי לגרום לאתר ולשיווק של המותג שלכם להיות הכי ממירים שיש.

עובדים איתי:

לקריאה נוספת

בתחילת דרכי בעולם העסקים חשבתי שאני יכולה לכבוש את העולם. לא היה שום ידע שהרגשתי שרחוק ממני מדי בכדי להשיג אותו. כל דבר שלא ידעתי איך לעשות - פשוט למדתי. אלה היו שנתיים מטורפות והייתה לי תפיסה מאוד נוקשה: למה להוציא עבודות החוצה ולבזבז כסף אם אני יכולה בקורס של 50 שקל ללמוד לעשות את זה בעצמי?